REFERANSLAR

Bursa' da çelik kapı, ahşap kapı, lake kapı, mutfak ve banyo dolabı olmak üzere çeşitli ürün grubuyla müşterilerine hizmet veren Yılmaz Çelik Kapı Bursa' da sayılı çelik kapı firmaları arasında yer almaktadır.

Bursa' da kiralık sepetli & mobil vinç hizmeti vermekte olan Yılmaz Vinç; müşterileri ile karşılıklı güven içerisinde bugünlere gelmiş, kalitesinden taviz vermeden emin adımlarla yoluna devam etmeye kararlıdır.

Her tür ve güçteki elektrikli motorlar, fren bobinlerinin sarımı, bakımı, onarımı; hidrolik pompalar, fanlar, konveyör motorlarının bakım ve onarımı, kestirimci bakım hizmetleri vermektedir

Farmasi girişimcisi olan Erol Çelik için hazırlamış olduğumuz web sitesi ile alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin, kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin harika bir iş fırsatı sunmaktadır. 

Sakmil Gıda Sakarya' da uzun yıllar faaliyet gösteren, geniş ürün yelpazesi ile hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun üretim yaparak yıllardır başarıyla müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır.  

Bursa' da uygun fiyata kalite ve zerafetin adresi olan Aras parke; geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende parke satış ve uygulama hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59