Google Ads Reklamları

GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google Adwords günümüzde çok kullanılan, raporlama ve istatistik imkanı da sunan reklam ağı hizmetidir. Özellikle kurumsal firmalar internet ortamındaki müşteri kitlesini genişletmek amacıyla Google Adwords reklamlarını oldukça fazla kullanmaya başlamışlardır. 

Adwords reklamlarının profesyonel şekilde optimize edilmesi sonucunda minimum bütçe ile maksimum kitleye ulaşılmaktadır. Google Adwords danışmanlığı alanındaki tecrübemiz ile reklamlarınızı en iyi şekilde koordine ederek yayınlamakta ve raporlamaktayız.

 

Google Adwords’un Avantajları Nelerdir ?

  • Adwords reklamları hızlı geri dönüş sağlayan reklam çözümüdür. Reklamlarınız için öncelikle bütçe belirlenir ve reklamlar optimize edilip yayınlanır.
  • Adwords reklamları için belirlenilen bütçe doğrultusunda günlük gösterim planlaması yapılır ve bütçe konusunda düzenleme yapılarak bütçe aşımı engellenir.
  • Adwords reklamlarının etkileşim oranları yakın takibe alınıp anahtar kelimelerin verimliliğine göre gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.
  • Adwords reklamları müşteri isteği doğrultusunda özelleştirilip, filtrelenmektedir. Ürün ve hizmetlerimiz ile alakalı cinsiyet, yaş, konum, ilgi alanı gibi seçenekler göz önünde bulundurularak filtreleme işlemi yapılmaktadır. Talep edilen zaman diliminde reklam gösterimi ayarlanabilmektedir.
  • Adwords reklamlarında ücretlendirme reklamlarınızın yayınlanma ölçüsü kadardır.
  • Adwords reklamlarınız hakkında raporlama hizmeti sunulur ve size harcadığınız tutarlar hakkında bilgi verilir.

Bursa Web TasarımıBursa Web Site TasarımSEO Uyumlu Web SitesiUcuz Web SitesiUcuz Web TasarımWeb TasarımBursa Web TasarımWeb Tasarım BursaBursa Web DesignUcuz Web TasarımıBursa Web Site TasarımıUcuz Web SiteUcuza Web SitesiSEO DanışmanlığıQR MenüSEO OptimizasyonuKurumsal E-PostaGoogle ADS ReklamlarıHaritalarda KayıtDomain, HostingBursa Web Tasarım FirmalarıWeb Tasarım FirmalarıWeb Tasarım Staj YeriWeb Tasarım StajyeriBursa web tasarım stajyer ilanları

Bursa web tasarımı firmaları listesinde en üstte yer alan, ucuz web sitesi yaptırmak isteyenlerin adresi "Yazar Web Tasarım" olarak 2003' den bu yana Bursa'da web tasarım ve Seo hizmeti vermekteyiz. Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web sitesine sahip olmak için gelin birlikte çalışalım. Bursa web tasarım hizmeti vermekten onur duyarız...

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59