Kurumsal E-Posta

KURUMSAL E-POSTA

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir. Şirketinizin kurumsallığına imza atmak için siz de bu hizmetten faydalanın.

Kurumsal mail adresinizin kurulumu, yönetimi gibi işlemlerin tamamında destek sağlıyoruz. Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

Çalışanlarınız için oluşturacağınız kurumsal alt hesaplarla, çok daha verimli bir iş akışı izleyebilirsiniz. Bünyenize yeni bir personel katıldığında kolayca bir mail adres tanımlayabilir veya bir personelin işten ayrılması durumunda hesabı devre dışı bırakabilirsiniz.

E-posta güvenliği açısından, sıradan e-posta hizmetlerine göre daha korunaklı şekilde çalışan yandex ve google alt yapısını tercih ediyoruz. Bu tür alt yapılar gereksiz mail (spam), tespiti konusunda daha etkin çalışır ve sizi gerekmeyen iş yükünden kurtarır. 

Kısacası kolay yönetilebilir ve denetimi sizin elinizde olan bir mail servisine sahip olursunuz. 

Bursa Web TasarımıBursa Web Site TasarımSEO Uyumlu Web SitesiUcuz Web SitesiUcuz Web TasarımWeb TasarımBursa Web TasarımWeb Tasarım BursaBursa Web DesignUcuz Web TasarımıBursa Web Site TasarımıUcuz Web SiteUcuza Web SitesiSEO DanışmanlığıQR MenüSEO OptimizasyonuKurumsal E-PostaGoogle ADS ReklamlarıHaritalarda KayıtDomain, HostingBursa Web Tasarım FirmalarıWeb Tasarım FirmalarıWeb Tasarım Staj YeriWeb Tasarım StajyeriBursa web tasarım stajyer ilanları

Bursa web tasarımı firmaları listesinde en üstte yer alan, ucuz web sitesi yaptırmak isteyenlerin adresi "Yazar Web Tasarım" olarak 2003' den bu yana Bursa'da web tasarım ve Seo hizmeti vermekteyiz. Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web sitesine sahip olmak için gelin birlikte çalışalım. Bursa web tasarım hizmeti vermekten onur duyarız...

 

 

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59