Kurumsal E-Posta

KURUMSAL E-POSTA

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir. Şirketinizin kurumsallığına imza atmak için siz de bu hizmetten faydalanın.

Kurumsal mail adresinizin kurulumu, yönetimi gibi işlemlerin tamamında destek sağlıyoruz. Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

Çalışanlarınız için oluşturacağınız kurumsal alt hesaplarla, çok daha verimli bir iş akışı izleyebilirsiniz. Bünyenize yeni bir personel katıldığında kolayca bir mail adres tanımlayabilir veya bir personelin işten ayrılması durumunda hesabı devre dışı bırakabilirsiniz.

E-posta güvenliği açısından, sıradan e-posta hizmetlerine göre daha korunaklı şekilde çalışan yandex ve google alt yapısını tercih ediyoruz. Bu tür alt yapılar gereksiz mail (spam), tespiti konusunda daha etkin çalışır ve sizi gerekmeyen iş yükünden kurtarır. 

Kısacası kolay yönetilebilir ve denetimi sizin elinizde olan bir mail servisine sahip olursunuz. 

 

 

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59