REFERANSLAR

RS Oto Kurtarma

RS Oto Kurtarma yol yardım olarak uzun yıllardır Gemlik ve çevresinde 7/24 yol yardım, oto kurtarma ve araç çekici hizmeti vermektedir. Firma yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe ile başarılı işlere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Gemlik oto çekici olarak amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sağlamak temel hedefimizdir. Gemlik yol yardımgemlik oto çekicigemlik oto kurtarıcıgemlik araç çekici denildiğinde akla birinci sırada gelen RS Oto Kurtarma olarak birlikte daha başarılı işlere imza atmak temel hedeflerimizden biridir.

Rs oto kurtarma olarak sadece otomobil sınıfında olan araçlara değil hafif ticari ve ticari sınıfında olan araçlara da çekici hizmeti sunmaktayız. Yolda kaldığınızda, aracınız arızalandığında, araç taşıma işiniz olduğunda kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bursa web tasarımı firmaları listesinde en üstte yer alan, ucuz web sitesi yaptırmak isteyenlerin adresi "Yazar Web Tasarım" olarak 2003' den bu yana Bursa'da web tasarım ve Seo hizmeti vermekteyiz. Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web sitesine sahip olmak için gelin birlikte çalışalım. Bursa web tasarım hizmeti vermekten onur duyarız...

www.gemlikotocekici.com

 

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59