SEO Optimizasyonu

SEO OPTİMİZASYONU

SEO(Search Engine Optimization) başlı başına bir konudur. Web sitenizin Google üzerinde bulunabilir olmasını sağlar. Hazır site olarak alacağınız çoğu şablon, Seo uyumlu değildir. Yazar Web Tasarım olarak yaptığımız tüm web sitelerinde SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapmaktayız. Firmanıza ait Web sitesinin Google aramalarında ilk sayfada çıkmasını sağlamaktayız.

Sektörde faaliyet gösteren kişilere; "İnternet terimleri içinde en önemlisi ve en çok kullanılan terim nedir?" diye sorulursa cevap büyük ölçüde SEO olacaktır. Nedir SEO'yu bu kadar önemli yapan kısaca özetleyelim.

SEO danışmanı eşliğinde arama motorlarında ön sırada yer almak isteyenler için sunduğumuz bu hizmet ile hem web sitenizi yükseklere taşıyacak hem de seo konusunda tecrübelerimizden faydalanacaksınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir web sitesi edinerek yayınlamaya başladınız, fakat dilediğiniz ziyaretçi sayısını yakalayamadığınız için beklediğiniz talebi oluşturamıyorsunuz, ancak cebinizden çıkan paranın size geri dönüşü olmalı; ama nasıl? SEO konusunda vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bizimle ilişkiniz tam da bu noktada başlıyor. Siz içinde bulunduğunuz durumu toparlamak istiyorsunuz biz ise tecrübelerimizi çalışmaya dönüştürecek bir çalışma alanı, amaçlarımızın kesiştiği yerde beraber hareket ederek SEO çalışmalarınızı birlikte yürütmeye ne dersiniz?

SEO Danışmanlığı Hizmetinden Bahsedelim

Web sitenizi SEO uzmanımız eşliğinde, hedeflediğiniz yüksek sıraya tırmandırmak hiç zor değil. Öncelikle web sitenizin eksiklerini tespit eder, iç SEO bakımından güçlü bir forma sokabilir, dış SEO çalışmasıyla destekleyerek sitenizi popüler hale getirebiliriz. Web sayfanız geri dönüşlerle getiri sağlayacak duruma geldiğinde arama motorlarında tökezlemeden devam etmeniz için size danışmanlık hizmeti sunarız. Bu danışmanlık sayesinde hataya düşmekten kurtularak arama motorlarında hak ettiğiniz yerde kalırsınız.

 

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59