HAKKIMIZDA

Yazar Web Tasarım Hakkında

Yazar Web Tasarım olmak yıllar süren özverili bir mücadelenin eseridir. 2003 yılından günümüze artarak devam eden bilgi, tecrübe ve deneyim ile yola devam etmekteyiz. 17 yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz.

Temel iş alanı web tasarım ve web yazılım olmakla birlikte kurumsal web tasarım, mobil uyumlu web sitesi, e-ticaret sitesi tasarımı, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, SEO optimizasyonu çalışmaları yapmaktayız. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile işini her zaman sağlam temellere dayandırarak sürdürmeyi ve sonuçlandırmayı ilke edinmiş kişilikli bir markayız. Hedeflerimizden, kişilikli duruşumuzdan ve üretimini yaptığımız her işteki ciddiyetimizden taviz vermeden üretimlerimizi sürdürüyoruz. 

Yaptığımız işlerde, iş ortaklarımızın güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğumuz müşterilerle güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendimize yer bulmak hedefine varmak niyetindeyiz. Tüm müşterilerilerimize firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz kalite politikamız, kurulduğumuz günden bu yana ödün vermediğimiz ve sayesinde tek bir müşteri şikayeti bile almamamızı sağlayan %100 başarı kazanmış bir övünç kaynağımızdır. Müşteri memnuniyet oranımız başarı oranımıza eş değerdir.

Bursa Yazar Web Tasarım olarak müşteri memnuniyetini kalite belgelerimizle değil aldığımız takdirler ile kanıtlıyoruz. Özverili çalışarak yaptığımız tüm işleri sanki ilk işimizmiş gibi sahiplenerek tasarlıyoruz. Çalıştığımız firmaların ve ekip arkadaşlarımızın mutluluğu bizim için en değerli materyaldir.

Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web siteleri kurmak, sosyal medyada en iyi şekilde temsil etmeye çalışmak bizim işimiz.

0
Tamamlanan Projelerimiz
0
Devam Eden Projelerimiz

Bizimle Çalışmanın Avantajları

On yedi yılı aşkın bir süredir, hakkını vererek ve dürüstçe çalışarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşadığımızı belirtmek isteriz.
Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web siteleri kurmak ve daha ileriye götürmek bizim işimiz.

UYGUN
FİYAT POLİTİKASI

Yüksek kalite, hızlı teslimat, işinin takipçisi bir ekiple çalışmak ve bunları uygun fiyata satın almak istiyorsanız bize ulaşın.

HIZLI
PROJE TESLİMİ

Hızlı teslimat ile kaliteli ve uygun fiyata web sitesi yaptırmak istiyorsanız tüm bunları bizimle başarabilirsiniz. Gelin birlikte çalışalım.

GOOGLE 'DA
ÖN SIRADA YER ALMA

Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web siteleri kurmak sizi en iyi şekilde temsil etmek bizim işimiz.

Bizimle İletişime Geçin

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59