QR Menü

QR MENÜ

Yeni nesil QR Menü ile hizmetinizdeyiz. QR Menü; Covid-19 salgını sonrası temassız sipariş işlemi için cafe ve restaurantlarda kullanılmaya başlanan yeni nesil dijital menüdür. İşletmenizde QR Menü kullanarak menü basım maliyetine katlanmaksızın ürünlerinizi sunabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

QR Menünün Faydaları !

  • QR menünün yönetim paneli sayesinde menüdeki ürünleri ve fiyatları istediğiniz an kolayca güncelleyebilirsiniz. Bu sayede menünüz her daim güncel kalır.
  • Fiziksel menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulursunuz.
  • Garsonun menü götürüp getirmesinden kaynaklanan iş yükü ve zaman kaybı ortadan kalkar.
  • Baskı menüler zamanla deforme olur, QR menüde ise ürün görselleri her zaman daha canlı ve çekicidir.
  • Pandemi sürecinde temassız sipariş ile müşterilerinizin ve çalışanlarınızın sağlığını korumaya yardımcı olur.

Henüz QR menü hizmeti ile tanışmadıysanız Yazar Web Tasarım olarak verdiğimiz QR Menü hizmetlerimizden yaralanmak için bizimle iletişime geçin. QR Menü yaptırın, sağlığınıza katkıda bulunun.

Bursa Web TasarımıBursa Web Site TasarımSEO Uyumlu Web SitesiUcuz Web SitesiUcuz Web TasarımWeb TasarımBursa Web TasarımWeb Tasarım BursaBursa Web DesignUcuz Web TasarımıBursa Web Site TasarımıUcuz Web SiteUcuza Web SitesiSEO DanışmanlığıQR MenüSEO OptimizasyonuKurumsal E-PostaGoogle ADS ReklamlarıHaritalarda KayıtDomain, HostingBursa Web Tasarım FirmalarıWeb Tasarım FirmalarıWeb Tasarım Staj YeriWeb Tasarım StajyeriBursa web tasarım stajyer ilanları

Bursa web tasarımı firmaları listesinde en üstte yer alan, ucuz web sitesi yaptırmak isteyenlerin adresi "Yazar Web Tasarım" olarak 2003' den bu yana Bursa'da web tasarım ve Seo hizmeti vermekteyiz. Ticari hayatta, rekabette sizi en üst düzeyde temsil edebilecek web sitesine sahip olmak için gelin birlikte çalışalım. Bursa web tasarım hizmeti vermekten onur duyarız...

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59