HİZMETLERİMİZ

Yazar Web Tasarım ekibi olarak tasarım ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak çözümler sunmaktayız. İşletmenizin internette bilinirliğini ve etkisini arttırıyoruz. En yeni teknikleri kullanarak en iyi web sitelerini tasarlıyoruz. 

Firmanızın konum bilgisini Haritalar'a kaydetmek, aramalarda firmanızın adres, telefon, e-posta, web sitesi gibi tüm detayların bir çırpıda görünmesini istiyorsanız Yazar Web Tasarım' dan destek alabilirsiniz. Bu sayede firmanız ismiyle ya da adresiyle Haritalar üzerinden arandığında uydu görüntüsü dahil olmak üzere net şekilde görülebilir.

SEO(Search Engine Optimization) başlı başına bir konudur. Web sitenizin Google üzerinde bulunabilir olmasını sağlar. Hazır site olarak alacağınız çoğu şablon, Seo uyumlu değildir. Yazar Web Tasarım olarak yaptığımız tüm web sitelerinde SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapmaktayız. Firmanıza ait Web sitesinin Google aramalarında ilk sayfada çıkmasını sağlamaktayız.

Domainler belirli zaman aralığı için kiralanırlar. Dolayısıyla firmanıza ya da şahsınıza ait alan adını (domain) almakta ya da yenilemekte gecikirseniz, sizin yerinize rakip firma veya herhangi biri satın alabilir. Bırakın bu işlemi biz sizler için yapalım.

Google Adwords günümüzde çok kullanılan, raporlama ve istatistik imkanı da sunan reklam ağı hizmetidir. Özellikle kurumsal firmalar internet ortamındaki müşteri kitlesini genişletmek amacıyla Google Adwords reklamlarını oldukça fazla kullanmaya başlamışlardır. 

Yeni nesil QR Menü ile hizmetinizdeyiz. QR Menü; Covid-19 salgını sonrası temassız sipariş işlemi için cafe ve restaurantlarda kullanılmaya başlanan yeni nesil dijital menüdür. İşletmenizde QR Menü kullanarak menü basım maliyetine katlanmaksızın ürünlerinizi sunabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir. Şirketinizin kurumsallığına imza atmak için siz de bu hizmetten faydalanın.

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59