REFERANSLAR

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak hayatlarını değiştirmeyi amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Eces Mobilya Tasarım, 15 yılı aşkın süredir Bursa ve çevre illerde mutfak, banyo ve daha birçok alanda tasarım ve uygulama hizmeti veren, sektöründe iddialı kuruluştur.

Bursa Asansör firmaları arasında saygın bir yeri olan Akdamar Asansör Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ilçeleri başta olmak üzere diğer bölgelerde de her marka model ve türde asansör montajı arıza bakım ve servis hizmeti vermektedir.

BGT Yapı Bursa Gergi Tavan; kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla uzun yıllardır sektörde yerini edinmiş, deneyimli ustaları ve uygun fiyat politikası ile tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Sakmil Gıda Sakarya' da uzun yıllar faaliyet gösteren, geniş ürün yelpazesi ile hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun üretim yaparak yıllardır başarıyla müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır.  

Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla uzun yıllardır sektörde yerini edinmiş firmamız, deneyimli ustaları ve uygun fiyat politikası ile tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Adres

 Hamidiye Caddesi,  No:21  16200, Osmangazi / Bursa

 

İletişim Bilgileri

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

GSM: 0 535 415 88 59